Gigabyte Z890M GAMING X | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, S
- TootjadGigabyte
- Mudel: Z890M GAMING X
- Saadavus: 3
-
209€
Gigabyte Z890M GAMING X | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Net weight | 2.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 119 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Z890M GAMING X |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




